Košík:je prázdny
bez DPH:0,00 €
s DPH:0,00 €
 Kontakt

  Kukuričná 13
  83103   Bratislava
 
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
Sme 8. najpopulárnejší e-shop na Slovensku
Patríme medzi top 10 e-shopov za rok 2014

O firme

Spoločnosť Ciernydrak.sk vznikla v septembri 2013. Ponúkame filmy (DVD, Blu-ray, 3D), video hry (PC, Xbox, Playstation, Nintendo), počítače a rôzne príslušenstvo akým sú hráčske klávesnice, slúchadlá, myši, zberateľské predmety. Robíme to, čo nás baví, filmy a hry sú našou súčasťou, našim koníčkom.
 


V roku 2014 aj 2015 sa nám podarilo získať ocenenie ShopRoku Finalista v Cene popularity, čo znamená, že sme sa dostali do top 10 najpopulárnejších e-shopov na slovensku z celkového počtu vyše 8000, za čo ďakujeme predovšetkým našim zákazníkom a fanúšikom.
 

Podnikáme zodpovedne (zodpovedné podnikanie s dôrazom na životné prostredie)              

  

 
Princípy etiky, transparentnosti a zodpovednosti predstavujú kľúčovú súčasť filozofie našej spoločnosti, či už ide o zodpovednosť sociálnu, čo odzrkadľuje našu snahu prispievať ku kvalite života celej našej komunity, vrátane zákazníkov, zamestnancov ako aj obchodných partnerov, alebo zodpovednosť voči životnému prostrediu.

Životné prostredie 

Práve v tejto oblasti dodržiavame prísne, nami stanovené pravidlá, akými sú:

- separovanie odpadu / recyklácia
- využívanie čisto recyklovateľných materiálov na balenie zásielok
- 99,9% marketingu je v elektronickej forme (žiadna tlač plagátov, žiadne letáky, billboardy) čím zároveň neprispievame k tvorbe tzv. „vizuálneho smogu“, čo v dnešnej dobe predstavuje problém v mnohých častiach sveta
- obmedzujeme používanie plastových materiálov (žiadne igelitové tašky, plastové obaly)
- u lokálnych distribútorov berieme tovar do prenosných ekologických nádob/tašiek, čím minimalizujeme dopad na životné prostredie

 V tomto duchu sa snažíme pristupovať aj k našim partnerom, ktorých sa snažíme vyberať si aj na základe takýchto kritérií. Taktiež zúčastneným stranám často dávame podnety pre zavedenie ekologickejších foriem poskytovania služieb. Našim cieľom je neustále hľadať nové spôsoby a príležitosti, ako sa aj v tejto oblasti zlepšovať a minimalizovať tým vznik akýchkoľvek negatívnych externalít ako aj prispievať k verejnému blahu spoločnosti.

 Zodpovedný prístup k zákazníkom a zamestnancom
 
Zákazníci sú u nás na prvom mieste, snažíme sa vyhovieť akejkoľvek požiadavke, alebo prosbe. V prípade akéhokoľvek pochybenia si vieme chybu priznať a ospravedlniť. V tovare sa vyznáme a vieme poradiť. Hľadáme riešenia pri akýchkoľvek technických problémoch.

Zamestnanci sú u nás rovnako na prvom mieste. Majú:       
-  možnosť pracovať z domu
- flexibilnú pracovnú dobu
- náležité finančné ohodnotenie
- možnosti realizovania nápadov a priestor na kreatívne činnosti  
- pracovné prostredie je tvorené na základe ich podnetov a požiadaviek, aby bolo prostredie také, v ktorom sa cítia dobre
- príležitosti kreatívne sa realizovať ponúkame bez ohľadu na vzdelanie a prax študentom stredných aj vysokých škôl

Podporujeme komunity 
 
Nechceme byť iba obyčajný obchod, ktorý nakupuje a predáva. Podporujeme hernú komunitu (zapájanie slovenských hráčov do našich aktivít ako sú youtube kanál, články na našej stránke a pod.) a chceme taktiež do budúcnosti podporovať aj lokálnu komunitu hlavne zo sociálnej sféry. Chceme vytvárať nediskriminujúce prostredie pre všetkých, a práve preto sme sťahovali do bezbariérových priestorov, aby u nás mohli pracovať aj ľudia fyzicky handicapovaní ako aj k nám chodiť nakupovať. Do budúcna bude našou snahou viac zapájať ľudí z tejto sociálnej sféry do pracovného prostredia.


Naše partnerstváJediný E-Sports bar na Slovensku, ktorého cieľom je byť miestom pre všetkých fanúšikov hier, kompetitívneho gamingu, fantasy a sci-fi.Prvý profesionálny e-sportový DOTA 2 team na slovensku.