5/10
excl. VAT:0,00 €
incl. VAT:0,00 €
 Contact

  Líščie Nivy 23
  82108   Bratislava
  0948 21 81 31
 
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
Sme 8. najpopulárnejší e-shop na Slovensku
Patríme medzi top 10 e-shopov za rok 2014

Svety Capcomu a Marvelu sa opäť stretávajú a stavajú proti sebe svojich najodvážnejších bojovníkov z legendárnych panteónov. Čakajú na nás veľkolepé súboje!
Rozstrieľaj svojich nepriateľov na kusy slávnym Blaster Gunom ako Mega Man X, ukáž svoju genialitu a technologické výdobytky ako Iron Man alebo daj nepriateľom ultimátnu nakladačku v úlohe Captaina Marvela.


 

Vo svete superhrdinov nie je nič tak, ako sa zdá. Ohromujúca sila kameňov nekonečna je k dispozícii tebe i tvojim protivníkom. Ich jedinečné schopnosti môžu zmeniť vývoj celého boju: k dispozícii je nielen manipulácia s časom, ale tak isto ďalšie doposiaľ neodhalené schopnosti.

HERNÝ OBSAH:

  • Hráči si vyberú svoje charaktery a pustia sa do tímových súbojov 2vs2, ktoré dovolia zažiariť novým mechanikám, ktoré sme v rámci značiek ešte nikdy nevideli.
  • Neobmedzená moc – vyber si jeden zo šiestich mocných Nekonečných Kameňov z univerza Marvel a zvráť priebeh boja. Každý kánon poskytne tvojim hrdinom jedinečné schopnosti a efekty, ktoré ti pomôžu vyhrať aj ten najťažší súboj.
  • Ikonický hrdinovia – vyprav sa do kože Mega Mana X, Morrigan, Kapitána Ameriky, Iron Mana a Kapitána Marvela a pokús sa zastaviť Thora, Rocket Raccoona, Chrisa Redfielda, alebo trebárs Ultrona. Celkovo sa proti sebe stretne 14 rôznych postáv z oboch svetov.
  • Prístupný obsah pre jedného hráča – vypracuj si svoje schopnosti v režimoch Training, Mission a Arcade
  • Rozsiahly multiplayer - pusti sa do online módov a postupuj po rebríčku v Ranked móde – dokonca je prístupný aj Spectator mód, takže súkromné turnaje nebudú vôbec žiaden problém.  
 Dostupnosť tovaru
available - tovar je skladom a bude doručený do X dní od objednania tovaru (objednávky).

in X days - tovar momentálne nie je na sklade a najbližšie naskladnenie očakávame do X pracovných dní odo dňa objednania tovaru (objednávky).

X.X.2018 - nedostupný tovar, avšak dátumom je uvedený predbežný deň naskladnenia, následne je doručený do X pracovných dní odo dňa objednania tovaru (objednávky).

for ordering - dostupnosť neznáma, pred objednávkou odporúčame preveriť s predajcom

unavailable - nedostupný tovar, nie je určený dátum naskladnenia tovaru.

inactive - daný tovar nieje možné objednať, pravdepodobne už nebude skladom.
 Odporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 Odporúčame