10/10
excl. VAT:0,00 €
incl. VAT:0,00 €
 Contact

  Dunajská 14
  81108   Bratislava
  0948 21 81 31
 
  Po - Pia: 10:00 - 18:00
Sme 8. najpopulárnejší e-shop na Slovensku
Patríme medzi top 10 e-shopov za rok 2014
 Najpredávanejšie
Nintendo Switch je najnovšia konzola od firmy Nintendo, ktorá so sebou prináša ovládače Joy-Con so zaujímavými novými možnosťami. Ide o hybridnú konzolu; spojenie bežnej stacionárnej konzoly s prenosnou (hand-held/portable). Dosiahnuté je to pomocou dotykového LCD tabletu, ktorý sa môže napojiť do docku spojeného s vašim televízorom.

Nintendo Switch je možné využívať tromi spôsobmi:
Prvý funguje rovnako ako bežná konzola. Nintendo Switch je napojené na vašu TV, a vy si užívate hry v pohodlí vašej domácnosti.

 


Ak vašu lepšiu polku baví farmár hľadajúci ženu viacej ako Mario hľadajúci princeznú, tablet jednoducho odpojíte z docku a môžete pokračovať v hraní hocikde. Hra nie je prerušená na viac ako pár sekúnd.
Nové Joy-Con ovládače sa napoja z bokov na tablet, čím dosiahnete druhý, hand-held, spôsob hrania. Výsledok je podobný ako tablet controller predošlej Nintendo konzoly, no elegantnejší a praktickejší.


Tretia možnosť hrania je stolový mód, za účelom multiplayeru (2-4 hráči, každý hráč využíva jeden Joy-Con ovládač) či väčšieho pohodlia ak na to máte priestor (napríklad stolík vo vlaku). Ľahkosť a kompaktnosť konzoly umožní si s kamarátmi dať partičku nového Mario Kartu či Bombermana prakticky všade (tablet váži iba 300g). Tí z vás, ktorí radi určujú trendy, budú mať jedinečnú príležitosť posúvať limity out-dooroveho hrania video hier; či už v škole po vyučovaní, na rodinnom stretnutí, alebo v meste na pive.
 


Nintendo rozširuje spoluprácu s vonkajšími developermi a vydavateľstvami, a spolu s vlastnými titulmi je vo vývoji viac ako 100 hier od 70 firiem.

Hry na Nintendo Switch budú vychádzať na ROM kartridžoch a digitálne na novej internetovej Nintendo platforme. Fanúšikov japonských niche titulov tiež poteší správa že konzola nemá zamknuté regiony (region lock).


 
 Dostupnosť tovaru
available - tovar je skladom a bude doručený do X dní od objednania tovaru (objednávky).

in X days - tovar momentálne nie je na sklade a najbližšie naskladnenie očakávame do X pracovných dní odo dňa objednania tovaru (objednávky).

X.X.2018 - nedostupný tovar, avšak dátumom je uvedený predbežný deň naskladnenia, následne je doručený do X pracovných dní odo dňa objednania tovaru (objednávky).

for ordering - dostupnosť neznáma, pred objednávkou odporúčame preveriť s predajcom

unavailable - nedostupný tovar, nie je určený dátum naskladnenia tovaru.

inactive - daný tovar nieje možné objednať, pravdepodobne už nebude skladom.
 Odporučte nás
Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: