5/10
excl. VAT:0,00 €
incl. VAT:0,00 €
 Contact

  Dunajská 14
  81108   Bratislava
  0948 21 81 31
 
  Po - Pia: 10:00 - 18:00
Sme 8. najpopulárnejší e-shop na Slovensku
Patríme medzi top 10 e-shopov za rok 2014
 Najpredávanejšie
Imperial Knight Warden je impozantný a ťažko vyzbrojený vojnový stroj. Ťažko budete hľadať niečo, čo by na bojisku zapôsobilo tak, ako Imperial Knight Warden. Nesúci sa po zemi ťažkými dunivými krokmi a udávajúc rytmus charakteristickým zvukom rotačného guľometu, je tento rytier schopný rozpútať v radách nepriateľov totálny zmätok. A pokiaľ by snáď bol niekto natoľko odvážny, aby sa dostal do jeho blízkosti, stretol by sa s najobávanejšou sečnou zbraňou impéria, Reaper chainsword. 

Táto sada poskytuje dieliky potrebné pre zostavenie jedného Imperial Knight Wardena. Sada obsahuje 147 dielikov základnej sady a ďalších 74 dielikov pre vylepšenie. Na výber je z niekoľkých prevedení čelnej masky, znakov príslušnosti Adeptus Mechanicus a skutočne šialenej palety zbraní obsahujúcich kanóny a raketomety. Sada obsahuje tiež 170mm oválnu základňu. 

Miniatúra poskytuje rozsiahle možnosti voľby póz a výberu zbraní a môže byť zostavená tiež ako Imperial Knight Errant, Imperial Knight Paladin, Imperial Knight Gallant alebo Imperial Knight Crusader. 
 Dostupnosť tovaru
available - tovar je skladom a bude doručený do X dní od objednania tovaru (objednávky).

in X days - tovar momentálne nie je na sklade a najbližšie naskladnenie očakávame do X pracovných dní odo dňa objednania tovaru (objednávky).

X.X.2018 - nedostupný tovar, avšak dátumom je uvedený predbežný deň naskladnenia, následne je doručený do X pracovných dní odo dňa objednania tovaru (objednávky).

for ordering - dostupnosť neznáma, pred objednávkou odporúčame preveriť s predajcom

unavailable - nedostupný tovar, nie je určený dátum naskladnenia tovaru.

inactive - daný tovar nieje možné objednať, pravdepodobne už nebude skladom.
 Odporučte nás
Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: