Košík:je prázdný
bez DPH:0,00 Kč
s DPH:0,00 Kč
 Kontakt

  Kukuričná 13
  83103   Bratislava
 
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
Sme 8. najpopulárnejší e-shop na Slovensku
Patríme medzi top 10 e-shopov za rok 2014

Kto sme?

Momentálne sme Eduard, Tomáš, Mišo, Filip a Adam. Naším spoločným menovateľom je záľuba pre hry, fantasy / sci-fi a spolu tvoríme team Ciernydrak.sk
 
Venujeme sa tomu, čo nás baví a to je pre nás najdôležitejšie. Odzrkadľuje to náš prístup k práci a snahu neustále sa zlepšovať.
 
Chceme byť presne ten obchod, v ktorom by sme sami tak radi nakupovali keď sme boli mladší a mali čas hrať sa hry koľko sa nám zachcelo.
 
Eduard, ako zakladateľ, mentor a vizionár, neustále premýšľa nad inováciami, ktoré nás posúvajú vždy o krok bližšie k našej spoločnej vízii.

Drží náš team pokope. V mnohých veciach nám necháva voľnú ruku (niekedy to tak aj dopadne) a ako zamestnávateľ (okrem iného) by mal byť inšpiráciou pre mnohých.

Tí z vás, ktorí ste ho stretli, či už v našej predajni alebo na niektorom z eventov, viete, že jeho prístupu k zákazníkom sa v Bratislave vyrovná len málokto.

Ostatní ho spoznáte napr. podľa veľkosti trička, keďže s obľubou nosí S aj keď L by mu bolo akurát. Ak si nájde čas, rád s vami pokecá, no ak sa dostanete na tému filmy, pripravte sa na rozpravu o rozšírenej edícii Hobita, obzvlášť tretieho dielu.
Ak máte radi výzvu, dohodnite si proti nemu hru v Civilizácii 5 alebo Heroes of Might and Magic 3. Garantujem vám ale, že prehráte.

Tomáš je businessman jak lusk. Keď ide o obchod, prekážky preňho neexistujú.

Prípadová štúdia:
Zákazník si objednal tovar, ktorý potrebuje na 100% do určitého dátumu, nakoľko ide napr. o narodeninový darček. Sľúbime mu, že tovar doručíme načas. Avšak napriek tomu nastane meškanie. Čo spraví Tomáš?
  1. Vyhovorí sa na poštu, kuriéra alebo iné okolnosti vis major.
  2. Nechá to tak, veď zákazník to prežije, také veci sa stávajú.
  3. Nastúpi do auta, hodí si adresu do GPS a ide tovar doručiť osobne.
Správna odpoveď je c.)

Tento prístup však aplikuje na biznis ako taký a neraz nám dokazuje, že veľa vecí sa dá, len treba chcieť.
Momentálne sa venuje najmä veľkoobchodu a dohadovaniu obchodných spoluprác.

Väčšinou ho nájdete zahĺbeného do práce, nevnímajúc okolie, zhrbeného nad svojím laptopom, s hlavou tak 15 cm od obrazovky. (Je totiž veľmi vysoký a nejak si nepotrpí na správne nastavené kreslo.)

To, že je Tomáš, teamový hráč vidno aj na jeho Steam knižnici. Single-player tam len ťažko nájdete. Keď počuje názov hry, prvá otázka je, či má co-op režim a druhá, či do toho idete s ním.

Mišovi keď dáte prázdnu miestnosť, o chvíľu si v nej budete pripadať ako vo vnútornom orgáne transforméra. Stovky až tisíce takmer neidentifikovateľných súčiastok a zariadení, napol rozobraných laptopov a počítačov, mobilov, prípadne retro mašín, na ktoré si nikto už ani nepamätá a rôzne ďalšie vychytávky.

V tomto chaose je však poriadok, ktorému rozumie, a v ktorom je ako doma. Je to totiž náš hardwarový fajnšmeker a expert. S obľubou nám dekoruje predajňu jeho homemade vylepšovákmi (viď. lightsaber figuríny Kyla Rena alebo žiarivé červené oko figuríny Terminátora.)

Nie je síce ľudomil, rád si zahundre, no jeho rady a názory sú naozaj cenné, či už ide o PC zostavy, poradenstvo, servis alebo nekonečný boj AMD vs. Intel.

Taktiež je to neopísateľný fanatik do drakov (niekedy rozmýšľame, či by nedal výpoveď keby sme zmenili názov) a obdivuhodný ľadový medveď (nosí tričko keď my ostatní prvých 15 minút pracovného času iba zvliekame vrstvy svetrov a rukavíc).

Mišove ročné obdobia vyzerajú asi takto: čakanie na Fallout DLC, čakanie na novú sezónu Diabla, opätovné replaye Dooma a sebatríznenie vo forme Amnesie, SOMA či Layers of Fear.

Taktiež sa obávame, že ak niekedy sprístupnia predávanie Pokémonov v Pokémon GO tak Mišo si na druhý deň kúpi Dubaj.

Adam sa venuje hlavne marketingu. Ide teda o rôzne činnosti, ktoré často vyžadujú kreatívne procesy, ktoré nie vždy idú ako po masle. Možno práve preto mu kolegovia tolerujú jeho podozrivé dva a pol hodinové obedy. Výsledkom je nie len kompletné zmapovanie gastronomickej situácie Bratislavského centra, ale aj množstvo nápadov, s ktorými sa z obeda vráti.

Pri návrhoch kampaní potom postupuje nasledovne:
Pripraví prvotný návrh, ktorým by rád vyhovel všetkým kolegom, no ako obvykle zabudol na tri najdôležitejšie pravidlá.

Prvým pravidlom je zákaz používania akéhokoľvek odtieňu modrej, ktorý by mohol pripomínať belasú resp. svetlomodrú, nakoľko jeden kolega je z Trnavy a prejavila by sa uňho alergická reakcia.

Druhým pravidlom je zákaz minimalizmu. Je to zlo, ktoré treba poraziť farbami a množstvom prvkov a grafiky. Aspoň tak to vníma kolega, ktorému všetko elegantné nebezpečne pripomína jeho úhlavného nepriateľa: Windows 10.

Tretie pravidlo je, že ak už bol niekedy v minulosti použitý istý motív, tak použiť ho znovu je samozrejme neprípustné. Fanúšikov (resp. kolegu) predsa nemôžeme nudiť rovnakým pozadím, alebo fontom.

Adam si samozrejme vždy pripomienky kolegov rád vypočuje, poznačí, potom ich odloží nabok a návrh aj tak spraví podľa seba. Veď čo oni o tom vedia.

Našťastie je to flegmatik. Trpezlivo čaká na Half-Life 3, pokračovanie Monkey Islandu, kvalitnú Star Wars hru a taktiež na Godota.
  
Filip je náš staro-nový kolega.Staro preto, lebo bol s nami v úplných začiatkoch, keď nám popri štúdiu pomáhal s činnosťami, ktoré sa nikomu inému nechceli robiť (aj keď sú životne dôležité) a nový preto, lebo po dvoch rokoch, počas ktorých mal možnosť ochutnať život, sa rozhodol vrátiť do overeného kolektívu, aby nám pomohol s činnosťami, ktoré sa nikomu inému nechcú robiť (stále rovnako životne dôležité).

Už po druhýkrát nám teda zachraňuje krk a vypĺňa dôležitú medzeru.
Študentská krv mu stále koluje v žilách, čo dokazuje učenlivosťou a rýchlou adaptáciou. Buď je to tou študentskou krvou, alebo je zvyknutý z Hearthstonu, kde každé dva týždne vyjde nová sada kariet, ktorá kompletne nahradí vaše predošlé balíky za cenu dvojmesačnej výplaty poslaneckého platu.